10 aizkustinošākie mīlestības apliecinājumi kino vēsturē

  • Dalīties Ar Šo
Evelyn Carpenter

Sergio Troncoso fotogrāfija

Ja jums patīk kino un esat bezcerīgs romantiķis, tad šī izlase jums patiks. Atceraties dienu, kad jūsu draugs jums atzina savu mīlestību? Vai viņš ieradās ar rozi rokā? Vai tas notika lietū? Varbūt tas nebija tik kinematogrāfiski, bet tas noteikti bija unikāls mirklis, ko jūs atcerēsieties uz visiem laikiem.

Ja vēlies vēl vairāk sajūsmināties, iepazīsties ar šiem 10 mīlestības apliecinājumiem no lielā ekrāna.

1. "Dāvana no sirds" (2004)

Es: "Es tevi mīlēju kopš iepazīšanās ar tevi, bet līdz šodienai nebiju ļāvusi sev to pa īstam sajust. Es vienmēr domāju par nākotni, pieņēmu lēmumus baiļu vadīta, šodien, pateicoties tev, pateicoties tam, ko no tevis esmu iemācījusies, katrs mans lēmums ir citāds, un mana dzīve ir pilnībā mainījusies. Esmu sapratusi, ka, ja rīkojies šādi, tu dzīvo pilnvērtīgi, vienalga, vai tev atlikušas piecas minūtes vai piecdesmit gadi.Samanta, ja nebūtu tevis, ja nebūtu šodienas, es nekad nesaprastu, kas ir mīlestība, paldies, ka tu esi cilvēks, kurš man iemācīja mīlēt un būt mīlētam.

2. "Ģimenes cilvēks" (2000)

J: "(...) Mēs esam iemīlējušies, pēc trīspadsmit laulības gadiem mēs joprojām esam neticami iemīlējušies; un tu negribi, lai mēs mīlētos, kamēr es tev nepateikšu dažus burvju vārdus. Un es tev dziedāju. Ne vienmēr, bet īpašos gadījumos es dziedāju. Un mums ir bijuši pārsteigumi, un mēs esam daudz ko upurējuši, bet mēs joprojām esam kopā. Tu zini, tu esi labāks cilvēks par mani, un būšana tev blakus ir padarījusi maniEs nezinu, iespējams, tas viss ir bijis tikai sapnis, tas ir iespējams, es gāju gulēt kādā vientuļā decembra naktī un iztēlojos to visu, bet es tev apliecinu, ka nekas man nav šķitis reālāks, un, ja tu tagad iekāpsi tajā lidmašīnā, tas pazudīs uz visiem laikiem. Es zinu, ka mēs abi varētu turpināt savu dzīvi, un viss būtu labi, bet es esmu redzējusi, kāda varētu būt mūsu kopdzīve, es ticu mums.Lūdzu, Kate, es tikai lūdzu kafiju, tu vienmēr vari aizbraukt uz Parīzi, bet, lūdzu, ne šovakar."

3. "Jerry Maguire" (1996)

dalīties ar tevi. es nevarēju dzirdēt tavu balsi vai smieties kopā ar tevi, man tik ļoti pietrūkst tevis, man pietrūkst manas sievas. mēs dzīvojam ciniskajā, ciniskajā, riebīgajā pasaulē, un mēs strādājam bezkaislīgu konkurentu pasaulē. es tevi mīlu. tu mani papildini".

4. "Runaway Bride" (1999)

M: "Es garantēju, ka būs grūti brīži, un garantēju, ka kādā brīdī viens vai abi no mums vēlēsies no tā visa atteikties. Bet es arī garantēju, ka, ja es tevi nepieprasīšu, es to nožēlos visu atlikušo dzīvi, jo dziļi sevī zinu, ka tu esi radīts man."

5. "Labāk... nav iespējams" (1997)

M: "Vienkārši ļauj man runāt." "Iespējams, es esmu vienīgais cilvēks uz zemeslodes, kurš zina, ka tu esi visfantastiskākā sieviete uz zemeslodes. Iespējams, es esmu vienīgais, kurš novērtē to, cik tu esi pārsteidzoša ikvienā lietā, ko tu dari... Un tajā, kā tu esi ar Spenseru, un katrā tavā domāšanā, un tajā, kā tu saki to, ko domā, un tajā, kā tu gandrīz vienmēr domā kaut ko tādu, kas irUn es domāju, ka lielākajai daļai cilvēku tā pietrūkst, un es vēroju, kā viņi brīnās, kā viņi var skatīties, kā tu nes viņiem ēdienu, bet nespēj aptvert, ka tikko ir satikuši brīnišķīgāko cilvēku, kāds vien ir, un tas, ka es to saprotu, liek man justies labi... Vai tas ir slikti, ka tu esi blakus?".

6. "Mana labākā drauga kāzas" (1997)

J.: "Man tev tas būs jāpasaka ātri, citādi man būs zvērīgs infarkts, un tad tu to nekad nedzirdēsi, un es gribu, lai tu to dzirdi. Tas ir nešaubīgi idiotiskākais, ko es jebkad savā mūžā esmu darījis, tik idiotisks, ka nevaru, bet es to darīšu. (...) Maikls, es tevi mīlu. Es tevi mīlu jau deviņus gadus, es vienkārši biju pārāk augstprātīgs un baidījos to pieņemt, un, nu, tagad man vienkārši ir bail, tāpēc es saprotu.ka tas nāk ļoti nepiemērotā laikā, bet man patiešām ir milzīgs lūgums, ko tev lūgt. Izvēlies mani. apprecies ar mani. ļauj man padarīt tevi laimīgu. Tie ir trīs lūgumi, vai ne?".

7. "10 lietas, ko es tevī ienīstu" (1999)

K: "es ienīstu to, kā tu ar mani runā un kā tu brauc. es ienīstu tavu frizūru un to, kā es sāku justies. es ienīstu tavus šausmīgos zābakus un to, kā tu mani labi pazīsti. es ienīstu tevi līdz vemšanai, cik labi tas rīmēsies... es ienīstu... es ienīstu, ka tu spēj domāt un ka tu mani smej. es ienīstu, ka tu liek man ciest, un es ienīstu, ka tu liek man raudāt. es tik ļoti ienīstu būt vienai, ka tu vēl neesi zvanījis. bet vairāk es ienīstu, ka es nespēju tevi ienīst un pat ja tu esitik traks, es pat necentīšos pat nedaudz".

8. "Lepnums un aizspriedumi" (2005)

D: "Ja tavas jūtas ir tādas pašas kā aprīlī, saki to uzreiz, viens tavs vārds mani apklusinās uz visiem laikiem. Ja tavas jūtas būtu mainījušās, man būtu tev jāsaka, ka tu esi apbūris mani miesu un dvēseli, un es tevi mīlu, mīlu, mīlu. Es negribu būt bez tevis vairs ne dienas."

9. "Pacth Adams" (1998)

H: "Es mīlu tevi, nezinot ne kā, ne kad, ne no kurienes. Es mīlu tevi tieši, bez problēmām un lepnuma. Es mīlu tevi tā, jo nezinu, kā citādi. Tik tuvu, ka tava roka uz manām krūtīm ir mana roka. Tik tuvu, ka tavas acis aizveras kopā ar manu sapni".

10. "Chasing Amy" (1997)

H: "Es tevi mīlu. un ne platoniskā veidā, lai gan mēs esam lieliski draugi. un ne nenobriedušā veidā, lai gan esmu pārliecināts, ka tu to tā definē. es tevi mīlu. tas ir ļoti, ļoti vienkārši. un ļoti sirsnīgi. tu esi visa, ko es meklēju cilvēkā, iemiesojums. tu mani uzskatīji par draugu, un šīs robežas pārkāpšana ir iespēja, ko tu pat neņemtu vērā. bet man tas bija jāpasaka, jo es to vairs nespēju paciest. kadEs esmu tev blakus, es vēlos tevi apskāviens. kad es skatos tev acīs, es jūtu to kaisli, par kuru lasi romantiskos romānos. kad es runāju, es vēlos izteikt savu mīlestību pret visu, kas tu esi. un es zinu, ka tas, iespējams, izjauks mūsu draudzību, nav domāts. bet man vajadzēja to pateikt, jo es nekad neesmu tā jutusies. un man tas ir vienalga. man patīk, kāda es esmu šai mīlestībai. un ja tas nozīmē, ka mēs nevarēsim viens otru redzēt.vairāk, tas sāpēs. bet es nevarēju ļaut, lai vēl kāds laiks paiet, nepaziņojot tev, lai kas arī notiktu. kas, spriežot pēc tavas sejas, būs neizbēgams noraidījums. un, zini, es to pieņemšu. bet es zinu, ka daļa no tevis mirkli vilcinās. un tas nozīmē, ka arī tu kaut ko jūti. un viss, ko es lūdzu, ir nenoliegt to sev un mēģināt to izdzīvot desmit sekundes. nav citas dvēseles šajā pasaulē.nolādētā planēta, kas lika man justies puslīdz tādam cilvēkam, kāds esmu kopā ar tevi. Un, ja es riskēju ar mūsu draudzību, lai spertu nākamo soli, tad tikai tāpēc, ka starp mums kaut kas ir, tu to nevarēsi noliegt. Klausies, pat ja mēs pēc šovakar vairs nekad nesarunāsimies, es gribu, lai tu zini, ka esmu uz visiem laikiem mainījies tāpēc, kas tu esi un ko tu man nozīmē."

Bonusa dziesma

"Izcelsme (2014)"

"Kad notika Lielais sprādziens, Visuma atomi bija sajaukušies kopā ļoti mazā punktā, kas eksplodēja. Tātad mani un tavi atomi jau toreiz bija kopā, un tie, iespējams, ir sajaukušies vairākas reizes pēdējo 13,7 miljardu gadu laikā. Mani atomi jau pazina tavus atomus, un tie ir pazīstami viens otru mūžīgi. Mani atomi vienmēr ir mīlējuši tavus atomus."

Evelīna Kārpentere ir visvairāk pārdotās grāmatas Viss, kas nepieciešams laulībai, autore. Laulību ceļvedis. Viņa ir precējusies vairāk nekā 25 gadus un ir palīdzējusi neskaitāmiem pāriem izveidot veiksmīgas laulības. Evelīna ir pieprasīta runātāja un attiecību eksperte, un viņa ir bijusi iekļauta dažādos plašsaziņas līdzekļos, tostarp Fox News, Huffington Post un citos.